You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

17.04.2024 01:10:20

GRIEZMANN I ALBA ASISTIRALI

Barcelona okrenula Rayo Vallecano, Messi i De Jong spasili stvar

Barcelona je pobijedila Rayo Vallecano 2:1 u osmini finala Kupa kralja...

Barcelona se plasirala u četvrtfinale Kupa kralja pobijedivši u Madridu Rayo Vallecano 2:1.

Rayo je poveo golom Francisca Garciije u 63. minuti. Lionel Messi izjednačio je u 70. minuti na asistenciju Antoinea Griezmanna.

Frenkie de Jong postavio je konačni rezultat deset minuta poslije, asistent je bio Jordi Alba.

Sevilla je pobijedila Valenciju 3:0 i lakoćom prošla dalje. Sva tri pogotka pala su u prvom poluvremenu.

Luuk de Jong bio je dvostruki strijelac (20, 33), a treći pogodak postigao je Ivan Rakitić (38). Bivši hrvatski reprezentativac maestralno je prebacio vratara.

U trećoj utakmici večeri Almeria i Osasuna otišli su u produžetak. U 90 minuta bilo je 0:0.